Nechte si poradit od odborníků na účetní poradenství

  • účetní poradenství, poradenství v účetnictví, účetní poradce

Jak si sehnat levné účetní poradenství či poradenství v účetnictví kompletně zdarma? Na internetu se dají najít různé "poradny", kde Vám rádi zodpoví Vaše dotazy. A to buďto zcela zdarma, nebo dle svých ceníků. Podívejme se na některé z nich.

Profesionální účetní poradenství

Nejprve se podívejme na standartní, tedy placenou variantu poradenství účetnictví. Jejich služeb využijte, máte-li složitější dotaz, případně více otázek najednou. Je vždy lepší, když víte, že zkušený účetní poradce je na drátě vždy, když máte problém.

Zde je přehled několika osvědčených firem či účetních poradců, kteří se zabývají vedením účetnictví a účetním poradenstvím jak pro menší živnostníky, tak i velké společnosti.

Arx.cz – profesionální vedení účetnictví a poradenství

Pan Fojtík, který vede tuto společnost specializující se na daňové a účetní poradenství, již od roku 1991 podniká v oboru vedení účetnictví a daňového a účetního poradenství. Společnost zaměstnává 6 specialistů na účetnictví a daně, kteří jsou připraveni Vám kdykoli pomoci.

AA-ucetnictvi.cz – Vedení účetnictví, zpracování mezd, poradenství

Poradenství v oblasti daní a účetnictví pro fyzické i právnické osoby Vám rádi zajistí v AA-ucetnictvi. Stačí je jen kontaktovat.

  • Najdete na: www.aa-ucetnictvi.cz

Ne vždy však za účetní poradenství musíte platit. Pokud jsou Vaše problémy jednoduššího rázu, zkuste využít nějakou z možností účetního poradenství zdarma. Více v našem článku Účetní poradenství zdarma