Účetní poradenství zdarma? Proč ne?

  • účetní poradenství zdarma, účetnictví zdarma

Potřebujete účetní radu zdarma? Většinou jde o doplňkovou službu poradenských firem pro případy, že máte dotaz nenáročný na zodpovězení, nebo potřebujete něco upřesnit. Pokud tato situace nastane, je vhodné ušetřit, a využít účetní poradenství zdarma.

Daňové a účetní poradenství zdarma

Na webu Finance.cz Vám po registraci zdarma poradí s jednoduchými dotazy ohledně vedení účetnictví, účetnictví a daní. Stačí zadat dotaz prostřednictvím formuláře a počkat na odpověď.

  • Najdete na: http://poradna.finance.cz

Cenné rady na Webtrhu

Mnoho cenných rad zdarma nejen ohledně vedení účetnictví, ale také co se týká podnikání, internetových obchodů a byznysu na internetu obecně najdete na serveru WebTrh.cz. Samozřejmě, vše zdarma.

  • Najdete na: www.webtrh.cz

Podnikatel.cz

Server podnikatel.cz se zaměřuje na podnikání obecně. Každý, kdo to s podnikáním myslí alespoň trochu vážně jej jistě zná. Málokdo ale ví, že jeho součástí je i redakční poradna a můžete ho tak využít jako takové malé účetní poradenství zdarma.

  • Najdete na: www.podnikatel.cz

Pokud je Váš problém složitějšího rázu, bude lepší jej konzultovat s některou z poradenských firem. Nejlepší řešení nemusí být vždy nejlevnější a tak doporučujeme využívat účetní poradenství zdarma pouze pokud se jedná o drobnosti. Více se dozvíte v našem článku Vedení účetnictví je lepší nechat specialistům.